وزیر امور اقتصادی و دارایی طی حکمی مهدی قمصریان را برای مدت ۴ سال به عنوان مدیر صندوق تامین خسارت های بدنی منصوب کرد.

در متن حکم سیداحسان خاندوزی خطاب به مهدی قمصریان؛ الکترونیکی شدن فرآیند امور صندوق و کاهش مراجعه حضوری ذینفعان، پیاده سازی سیستم یکپارچه و جامع و ارائه خدمات سهل و سریع به آسیب دیدگان حوادث رانندگی، مدیریت بهینه منابع مالی، شفافیت در عملکرد اجرایی و برنامه ریزی به منظور تسریع در وصول مطالبات از اولویت برنامه های صندوق به عنوان اولویت مورد تاکید قرار گرفته است.

وزیر امور اقتصادی و دارایی در این حکم همچنین بر استفاده بهینه از منابع تبصره ۵ ماده ۲۴ قانون بیمه اجباری خسارات وارد شده به شخص ثالث در اثر حوادث ناشی از وسایل نقلیه در جهت ترغیب مردم به خرید بیمه نامه شخص ثالث و جهت گیری مناسب آموزش برای کاهش خسارت در مناطق و استان های پرخطر تاکید کرده است.

لازم به ذکر است قمصریان از ۲۶ اردیبهشت ماه سال جاری سرپرست صندوق تامین خسارت های بدنی بوده است و با عنایت به مصوبه مورخ ۹ مرداد ۱۴۰۱ مجمع عمومی صندوق تامین خسارت های بدنی، وزیر امور اقتصادی و دارایی وی را به مدیریت این صندوق منصوب کرد.

مطلب قبلی“افزایش حقوق” و “بیمه تکمیلی درمان” همچنان مهم‌ترین مطالبه بازنشستگان کشوری از دولت، دستگاه‌های اجرایی و صندوق بازنشستگی کشوری
مطلب بعدیمعاون طرح و توسعه بیمه مرکزی در دیدار با مدیرعامل بیمه سامان: نوآوری در صنعت بیمه در گرو اصلاح فرایندها و ارائه محصولات نوین است